Anlaşmalı Firmamız Olun

Yıllık Çekim Anlaşması Yaptığımız Düğün Mekanlarına Verilen Ücretsiz  Hizmetlerimiz:

 

Organizasyon çekimlerinizin tamamında branşlarında uzman kadrolarımız hizmet üretir.

 

İstek ve beklentilerinizi karşılayacak yeterliliğe sahip profesyonel ekipmanlarımızla çalışırız.

 

Tüm organizasyonlarınızda profesyonel müşteri hizmetleri temsilcilerimiz tam gün müşteri memnuniyeti üretir.

 

Çalıştığımız kurumlarla iş ortaklığı anlayışıyla hizmet ilişkisi yürütür mutlak müşteri desteği sağlarız.

 

Web sayfalarınızın ücretsiz analizleri yapılarak, kurumunuz ürün ve hizmetlerinin web mecrada etkili kullanımını sağlayacak destekler oluşturulur.

 

Kreatif Yazılım Ekibimiz, kurumunuza özel, ücretsiz web mecra tanıtım stratejileri oluşturarak arama motorlarında üst sıralarda yer almanızı sağlarlar.

 

Ürün ve hizmetlerinizin profesyonel ekipmanlarla yeniden çekimleri yapılarak tüm reklam mecralarında etkili kullanılabilecek Tanıtım Filminizi oluşturarak ücretsiz destekler oluştururuz.

 

Satışa yönelik ürün ve hizmetlerinizi, kurum binalarınızı, ekipmanlarınızı, insan kaynaklarınızı, kurum prestijinizi destekleyecek ve ücretsiz hazırlayacağımız 360 derece sanal tur çekimlerimizle, müşterilerinizin dolaşım mecralarına taşırız.

 

Organizasyon çekim materyallerinin tamamında, mutlak müşteri memnuniyeti oluşturacak, profesyonel kurgu, montaj ve basım ekipmanları ile üst düzey teknolojiler kullanılarak hizmetler üretilir.

 

Mutlak Müşteri Memnuniyeti kavramını çok iyi bilen, kurumsal çalışma presipleriyle donatılmış insan kaynağımız ve profesyonel çözüm ortaklarımızla birlikte oluşturulan kreatif görsel pazarlama strateji ve çözümlerimizle kurumunuza fayda sağlayacağını düşündüğümüz projelerimiz için çağrınızı bekliyor olacağız.

 

Verimli bir iş ortaklığı başlangıcı ümidiyle  iyi çalışmalar diliyoruz.

 

Anlaşmalı Düğün Mekanlarımız:

Kaya Ramada Plaza

Crowne Plaza İstanbul Harbiye

Marine Garden İstinye

Aya Nikola Plajı