select id,VideoEmbed,Baslik,Resim from Tbl_Genel_Videolar where Onay=1 and CatID=12 order by Sira asc Doğum Fotoğrafçısı
Doğum Fotoğrafçısı
Doğum Fotoğrafçısı
Doğum Fotoğrafçısı

Doğum Fotoğrafçısı

Ailenizin en yeni üyesinin dünyaya gelişini saniye saniye karelemek ister misiniz? Gerçek prodüksiyon olarak siz değerli anne ve baba adaylarının doğum zamanındaki hikayesini fotoğraflara yansıtmak için çalışmaktayız.

Gelişen teknolojik imkanlar dahilinde hayatımıza giren doğum fotoğrafçılığı, günümüzde bir lüksten daha çok bir ihtiyaç haline gelmiştir. Bebeğinizin ilk anlarını belki anesteji nedeniyle belki heyecan nedeniyle kaçırmamanız ve doyasıya yaşayabilmeniz için Doğum fotoğrafçısı uzman ekibimiz ile sizlerin yanındayız.

İşlerinde uzman ve düşünceli doğum fotoğrafçısı personelimiz, Sizin ve ya eşinizin doğum anında sizlerin yanında bulunarak hem heyecanınızı paylaşacak hem de yaşadığınız her duygunun fotoğraflarını çekecektir.

Doğum fotoğrafçılarımız annenin doğuma hazırlanma aşamasından başlayarak, bebeğinizin doğum anını, göbek bağının kesilmesini, babanın beklerken yaşadığı her duyguyu, bebeğinizin ilk ağlamasını ve bebeğinizin ile geçireceğiniz ilk anlarınıza kadar saniye saniye her anınızı fotoğraflayacaktır.

Gerçek Prodüksiyon olarak işinde uzman doğum fotoğrafçısı ekibimiz ile minik bebeğinizin dünyaya gelişinin yıllarca albümlerinizin baş köşesinde yer alması için çalışmaktayız. Annenin bebeğini ilk gördüğü andaki tepkisini herkes anlatır ancak Gerçek Prodüksüyon Doğum fotoğrafçısı ekibimiz olarak tüm dostlarınız bu ana tanıklık etmesi için çalışmaktayız.

Doğum fotoğrafçısı ekibimiz sizlerin en özel anlarınızı ileride mutlu bir şekilde hatırlamanızı sağlamak için çalışıyor olacaktır. En özel anınızda çekeceğimiz tüm fotoğraflarınızın sizin isteğiniz göz önüne alınarak tasarlanacak ve objektife alınacaktır. Doğum öncesinde görüşerek sizin zevklerinizi öğrenecek olan doğum fotoğrafçınız doğum anınızda sizin için en uygun kareleri yakalayacaktır. 

Aramalar: Doğum Fotoğrafçısı , Doğum Fotoğraf Çekimi