İnteraktif CD
İnteraktif CD
İnteraktif CD

İnteraktif Cd Tasarımı

Günümüzün en önemli tanıtım materyallerinden biri olan İnteraktif CD, her türlü görsel malzemeyi bir arada sunabilme seçeneklerine sahip olması, hazırlık ve baskı maliyetlerinin düşük olması ve tüketiciler tarafından ilgi duyulması avantajlarıyla son yıllarda tercih edilen bir tanıtım aracı olmuştur. Firmaların vermek istedikleri mesajı ve reklam kurgularını taşınabilir materyal olarak kullanım avantajı da İnteraktif CD yi tercih edilir nedenleri olarak gösterilebilir.

İnteraktif CD talepleri, firmamız tarafından projelendirilerek, İnteraktif CD içerik sunumlarının hazırlanmasından istenen adette baskılı olarak teslim edilme süreçlerine kadar kreatif tasarımlarla sonuçlandırılır.

İnteraktif CD Hizmetlerimiz içerisinde, İnteraktif Cd Kapak Tasarımı, İnteraktif Cd Baskı Yapılması, İnteraktif Cd İçeriklerinin Ve Sunumlarının Hazırlanması, İnteraktif Cd için Görüntülü ve Sesli Sunum Hazırlanması, Tanıtım Filmi Çekimi, Profesyonel Fotoğraf Çekimi Ve İçeriklerin Hazırlanması bulunmaktadır.

Promosyon Dönemlerinizde, Fuar Katılım Dönemlerinizde, Prezantasyona ihtiyaç duyduğunuz tüm zamanlarda, Şirketlerin ürün ve hizmet tanıtımlarında,

İnteraktif CD talebinde tercih ediliyor olmamızın ana nedeni, tasarımdan, içerik hazırlanmasına, İnteraktif CD içerikleri için gerekli olan tüm teknolojik donanım ve profesyonellerin oluşturduğu bir kadroyla maliyetleri düşürürken daha etkili sunumlar oluşturmamızdan kaynaklanmaktadır.

İnteraktif Cd talebinizi ve içerik olarak kullanacağınız tüm çalışmaları tek noktadan çözebileceğiniz ve bu sayede mevcut bütçenizi daha ekonomik seçeneklerle oluşturma imkanına sahip olacaksınız.

İnteraktif CD  ile aracılığıyla verilmek istenen mesajı, sınırsız görüntü, ses ve yazılı içerikle verebilirsiniz. İnteraktif CD sayesinde verilmek istenen tüm mesajları fuarlarda, seminerlerde, firma prezantasyonlarında, profesyonel olarak verebilirsiniz. Bütün firmanızı tek bir cd ile fuarlarda, seminerlerde, müşteri görüşmelerinde yüksek kaliteyle temsil edebileceksiniz. Gelişmiş dünya ülkelerinde artık klasik kataloglar yerine interaktif, çarpıcı ve dikkat çekici cd kataloglar kullanılmaktadır. Periyodik olarak güncelleştirilecek bir katalog, en etkili reklam aracınız olacaktır. Çok sayıda ürünü bir katalogda sunma imkânı veren Cd Katalog, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerinize firmanızı ve ürünlerinizi tanıtmanın, onların bu ürünlere ulaşmasını sağlamanın en pratik yoludur.

Firmanızı ve ürünlerinizi tanıtmanın, onların bu ürünlere ulaşmasını sağlamanın en pratik yoludur. İnsanların bilgisayarlarında, kütüphanelerindekinden daha fazla bilgi bulunmaktadır. Çünkü bilgisayarlar saklamayı ve istenildiğinde kullanmayı çok daha kolay hale getirmiştir. Birçok broşür kısa süre saklanıp çöpe atılmaktadır. Ancak klasör veya katalog gibi ürünler daha uzun süre saklanmaktadır. Bir CD ise her zaman oradadır. Şirketinizin büyümesine hız kazandırmanın yolu etkili tanıtımdan geçer.

Günümüzde baskı, kâğıt, film masrafları her geçen gün artarken, interaktif CD' yi istediğiniz sayıda bastırarak hem bilgilerin her zaman güncel olmasını sağlarsınız hem de düşük maliyetle güçlü tanıtımın keyfini yaşarsınız. İnteraktif cd içerdiği kapsam bakımından karşılaştırıldığında yüzlerce sayfa katalog büyüklüğünde bir içerikle müşterilerinize bilgiyi en hızlı şekilde ulaştırırken, sadece kolay taşınabilen bir CD boyutundadır. Üstelik kullanıcı kolaylığıyla doğru bilgiye kısa zamanda ilgi çekici bir yöntemle erişimi sağlayıp. Küçük bir Cd'nin içerisinde barındırdığınız kapsamlı bilgi sayesinde arşivlemede büyük bir kolaylık sağlar.

İnteraktif CD talepleriniz için müşteri hizmetleri temsilcimizle görüşmenizin yarar sağlayacağına inanıyoruz…