Kurumsal Kimlik Tasarimi
Kurumsal Kimlik Tasarımı
Kurumsal Kimlik Tasarımı

 Kurumsal Kimlik Çalışmaları

Kurumsal Kimlik Çalışmalarıyla ilgili tüm talepleriniz Gerçek Prodüksiyonda tek çatıda üretilir!

Kurumsal Kimlik Çalışmaları, değişen tüketici davranışlarındaki tercihleri yönlendirmede önemli yer edinmiştir. Kurumsal Kimlik Çalışması, firmanın, rengini, sloganını ve vermek istediği mesajın doğru verildiği, kreatif tasarım ve grafik çalışmalar bütünüdür.

Kurumsal Kimlik Çalışmalarında doğru etkiyi oluşturabilmek için, Kurumsal Kimlik oluşturma iş akış süreçlerinin, doğru uygulanması gerekmektedir. Kurumsal Kimlik Çalışmalarında başarılı olmanın en önemli adımı; firmanın vermek istediği mesajın, firma için uygun olan firma renginin, firma hedef kitlesinin doğru aktarılabilmesidir.

Kurumsal kimlik çalışmalarında firma kimliğini yansıtabilecek doğru çalışmalar kreatif düşünebilen ekiplerle oluşturulabilir. Prodüksiyon firması olarak, bünyemizdeki profesyonel yazılım, grafik, tasarım, kurgu, montaj uzmanları ve referanslı yönetmenlerle kurumsal kimlik çalışmalarınızda oluşturulmak istenen etkinin tasarlandığı altyapımızla hizmetinizde olacağız.

Firmaların kurumsal kimlik çalışması adı altında talep edebilecekleri tüm hizmetleri tek bir çatı altında oluşturabilmeleri de Kurumsal Kimlik çalışmaları için ayrılan bütçelerin maliyetlerini düşürecektir. Gerçek Prodüksiyon Kreatif Çözüm Stüdyoları’nın en büyük avantajı firmaların Kurumsal Kimlik çalışmaları adı altında yürütecekleri operasyonların, tek noktada çözebilecek yeterlilikte, insan kaynağı, teknolojik donanım ve farklıyı üretebilen prensiplerle donatılmış olmasıdır. Kurumsal Kimlik çalışmasının her ayağının ayrı kaynaklarca çözümlenmesi yerine Gerçek Prodüksiyon kaynaklarından çözülmesi, üretim maliyetlerini düşürebildiği gibi, tüm Kurumsal Kimlik Çalışmalarının senkronize olabilmesi için tek noktadan koordine edilmesi proje başarısı için önemli bir avantaj sağlayacaktır.

Kurumsal Kimlik Çalışmalarımızda aşağıdaki hizmetleri koordineli ve senkronize çalışmalarla kreatif tasarımlarla kurumunuza özel çalışmaları tek noktadan çözüm olarak üretebiliriz.

Logo Tasarımı, Katalog Tasarımları, Broşür Tasarımları, İnsert Tasarımları, Tabela ve Reklam ve Tanıtım Araçlarının Giydirme Tasarımları, Firma Hakkındaki Tanıtım Yazıları, Kurumsal Renkler, Slogan ve Sloganın Logo ile Kullanılması, Antetli Kâğıt, Kartvizit, Fatura, Muhasebe ve Matbu Evraklar, Kurumsal Zarflar, Bloknotlar, Billboardlar, İç Yönlendirme Levhaları, Web Sitesi Yazılım ve Tasarımları, Mail İmzaları, Tanıtım Cd si, İnteraktif Cd, Ürün Tanıtım Cd’si, Bayraklar, Promosyon Ürünleri ve Tanıtıcı Materyal Tasarımları ve Basımları, Cepli Dosya, kâğıt Çanta, Baskılı CD ve ihtiyaç duyabileceğiniz tüm baskılı tanıtım materyallerini kurumunuza özel tasarımlarla üretebiliriz.

Günümüzde teknoloji ne kadar ilerlerse ilerlesin, zaman ve mekânlar ne kadar değişikliğe uğrarlarsa uğrasın, değişmeyen tek şey insan kavramının hep mükemmeli arayışı olmuştur. Gerçek Prodüksiyon, mükemmeli ve farklılığı arayan müşteri beklentileri karşılayabilen Kreatif Çözüm Stüdyo üretimleriyle hep önde olmayı hedeflemiştir.

Kurumsal Kimlik Çalışmalarında, doğru maliyetlerle doğru projeleri üretebilmek tek noktada tüm kurumsal kimlik çalışmalarını izleyebilmeniz ve sadece kreatif tasarımlar arasında seçim yapabileceğiniz rahatlıkla verimli çalışmalara sahip olmanız için bir telefon kadar yakınınızdayız.

 

Foto Galeri